SZYLDY, KASETONY i TABLICE

 

Kasetony podświetlane

Naszą specjalnością są podświetlane kasetony, na których przedstawimy Twój logotyp. Możemy też zaprojektować szyld w formie tablicy z logotypem lub podświetlane litery przestrzenne. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest również przedstawienie logotypu za pomocą neonów tradycyjnych lub ledowych. Taka technika znajduje zastosowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz biur czy lokali usługowych. Dobierzemy odpowiednią techikę do Twojego logotypu. Wykonany dla Ciebie projekt, wizualizację, druk i montaż.

 

Logotypy przestrzenne z plexi

Logotypy wewnętrzne stanowią znakomitą formę prezentacji logo oraz urozmaicenie brandingu biura. Polecane są zarówno małym jak i dużym firmom. Stanowią idealną możliwość prezentacji wizerunku firmy. Najważniejszą ich zaletą jest atrakcyjna cena i łatwość montażu, właściwie w dowolnym miejscu Twojego biura. Szczególnie polecamy montaż logotypu na recepcji czy w salach konferencyjnych. Od lat wykonujemy projekty, wizualizacje, druk i montaż logotypów, które cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród firm. To właściwie “must have" dla wnętrza każdej firmy.

 

Tablice z logotypem na ścianę

Tablice z logotypem na ścianę oraz  tablice informacyjne możemy wykonać z plexi, dibondu, PCW czy szkła. Takie tablice sprawdzają się również przy oznakowaniu pomieszeń czy przy systemach oznakowania budynków. Tablice z nadrukiem mają szereg zastosowań. Dopasujemy tabliczki do Twoich potrzeb. Przygotujemy projekt, wizualizację oraz wydrukujemy i zamontujemy.

 

Logotypy podświetlane

Przedstawienie logotypu i liter w formie przestrzennej daje nam możliwość dodania funkcji podświetlenia, dzięki czemu nasz logotyp prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. Takie rowiązanie polecane jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Zadzwoń lub napisz
i opowiedz nam o Twoim nowym pomyśle!

Najczęsciej zamawiane

Najczęsciej zamawiane

© 2023 Pracownia4u