Nakręcimy dla Ciebie film

Czy posiadasz już własny kanał na YouTube?
Czy korzystasz z możliwości, jakie daje reklama wideo?

Pomożemy Ci w tym, nakręcimy dla Ciebie reklamę i zapewnimy promocję. Reklama wideo jeszcze nigdy, nie była tak łatwo dostępna! Zaprezentuj swoją działalność lub produkt w wyjątkowym świetle. Wykorzystaj potencjał filmu w marketingu swojej działalności. Wykonujemy filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy instruktażowe itp.

 

 

Filmowanie z drona

Filmowanie z drona to fascynujący i coraz bardziej popularny sposób na tworzenie wspaniałych wizualnych narracji. Można wykorzystać drony w prezentacji Twojej firmy, takie ujęcia
podnoszą atrakcyjność i wpływają na pozytywny odbiór materiału. Wszelkie niezbędne uprawnienia posiadamy, jak również posiadamy wysokiej jakości drony umożliwiające tworzenie unikalnych ujęć.

Filmy wizerunkowe

Filmy wizerunkowe to świetny sposób na promowanie marki, produktów lub usług. Mogą być one stosowane w różnych celach, takich jak prezentacja firmy na targach, na stronie internetowej lub w social media. Filmy wizerunkowe pozwalają na pokazanie zalet i wartości oferowanych przez daną firmę, a także mogą przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Zastanawiasz się jak przygotować się do realizacji filmu wizerunkowego? Nie ma się czego obawiać! Jako doświadczona ekipa zjmiemy sie wszystkim. Przeszkolimy Państwa pracowników z poruszania się na planie oraz przed kamerą. Jeśli będzie to konieczne, zapewnimy make-up a wszsytko przebiegnie sprawnie, efektywnie i zarazem w miłej atmosferze 🙂
Wideo relacje z eventów

Podczas nagrywania wideorelacji z eventów ważne jest, aby uchwycić najważniejsze momenty i emocje, które miały miejsce podczas wydarzenia. Należy zadbać o dobry dźwięk i jakość obrazu oraz odpowiednio dobrać kąty i ujęcia, aby w pełni oddać atmosferę wydarzenia. Całość poddamy tak obróbce, aby jak najlepiej oddać charakter wydarzenia.

 

 

Profesjonalny montaż

Profesjonalny montaż wideo to kluczowy element procesu produkcji filmowej. Właściwie zmontowany film może zwiększyć jego atrakcyjność, skuteczność i oddziaływanie na odbiorców. Zaufaj naszemu zespołowi który działa w tej branży już ponad 15 lat.

 

Filmy produktowe

Filmy produktowe to doskonały sposób na promowanie produktów lub usług. Pozwalają one na pokazanie ich zalet, funkcjonalności oraz sposobu ich użycia, co może przyciągnąć uwagę nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Podczas tworzenia filmu produktowego ważne jest, aby skupić się na najważniejszych funkcjach produktu i jego korzyściach dla klienta. Pamiętaj, że dobry film produktowy może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż Twojego produktu lub usługi.

 

Filmy instruktażowy

Filmy instruktażowe to doskonały sposób na przekazanie wiedzy i umiejętności w formie wideo. Dzięki nim można w prosty i przystępny sposób przekazać informacje na temat obsługi produktów, korzystania z oprogramowania czy wykonywania określonych czynności.
Zapraszamy do współpracy, nakręcimy i zmontujemy film, umieścimy w nim napisy lub podkład lektora a efektem końcowym będziesz mógł się pochwalić na swoim kanale YouTube.
Zadzwoń lub napisz
i opowiedz nam o Twoim nowym pomyśle!

Najczęsciej zamawiane

Najczęsciej zamawiane

© 2023 Pracownia4u