GADŻETY REKLAMOWE

Zapoznaj się z naszą ofertą projektowania i znakowania gadżetów reklamowych i upominków firmowych:

 

Pendrive’y 3D

Projektujemy i wykonujemy pendrive’y 3D w indywidualnym kształcie, które stanowią niepowtarzalny gadżet reklamowy. Mogą również stanowić upominek firmowy dla Twoich pracowników lub kontrahentów. Głównie pendrive’y wykonujemy w kształcie pojazdów, produktów czy postaci. Taki gadżet reklamowy  wykonany jest technologią druku 3D, z materiału przypominającego w dotyku gumę.

 

Długopisy reklamowe

W naszej ofercie posiadamy kilkaset modeli długopisów, do których dobierzemy odpowiednią technikę znakowania.  Możemy również zaproponować eleganckie pióra, idealne na prezenty firmowe oraz ekologiczne długopisy z papieru, długopisy z końcówką typu touch, która pełni funkcję rysika do ekranów dotykowych, smartfonów i tabletów.

 

Pendrive karta z nadrukiem

Pendrive typu karta są niezwykle praktyczne, mają prestiżowy wygląd, można zadrukować je całkowicie w pełnej gamie kolorów. Doskonale mieszczą się w portfelu i łatwo odnaleźć je w damskiej torebce.

 

Torby reklamowe

Wykonujemy wysokiej jakości torby reklamowe z nadrukiem. Są to torby papierowe typu Full-print. Mogą mieć wykończenie błyszczące, matowe lub typu Soft-touch, czyli przyjemne w dotyku. Dodatkowo, aby nadać torbom szczególnego charakteru, mogą być zdobione błyszczącym lakierem. Taki efekt możemy zastosować w dowolnym miejscu, np. błyszczeć może tylko logo lub jego fragment. W ofercie mamy również eko-torby nielaminowane, wykonane z papieru typu kraft.

 

Odzież reklamowa z nadrukiem

Zobacz także naszą ofertę odzieży reklamowej. W naszej ofercie znajdziesz m.in. odzież pracowniczą, roboczą i sportową z wytrzymałym nadrukiem i haftem. Są to m.in. koszule, koszulki polo, swetry, t-shirty, bluzy, kamizelki odblaskowe, wysokiej jakości strój roboczy, a także kurtki, bezrękawniki, softshelle czy polary. Wystarczy, że powiesz nam o swoich potrzebach, a my dobierzemy odpowiedni strój dla Ciebie i Twoich pracowników.

 

Kubki z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kubków reklamowych. Wykonujemy m.in. kubki szklane, porcelanowe, a także filiżanki czy kufle z nadrukiem. Oferujemy także kubki termiczne, termosy i kubki jednorazowe z Twoim logotypem.

Więcej informacji na: kubki.kreatormarki.pl

Obejrzyj film!

 

Plecaczki reklamowe

Oferujemy plecaki i worki reklamowe z zadrukiem full-print. Ten niezwykle praktyczny gadżet reklamowy można zadrukować z każdej strony, bez ograniczeń jeśli chodzi o kolory i przejścia tonalne.

 

Eko torby na zakupy

Torby zakupowe z nadrukiem idealnie sprawdzą się jako niezwykle praktyczny i dobrze widoczny gadżet reklamowy. Posiadamy kilkadziesiąt rodzajów toreb w różnych opcjach wykończenia. Nadruki, które wykonujemy na torbach reklamowych, są bardzo trwałe i przystosowane do codziennego użytku.

 

Smycze reklamowe

Drukujemy wysokiej jakości smycze reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz smycze o różnej szerokości, z ciekawymi opcjami wykończenia. Na takiej smyczy reklamowej możemy umieścić Twoje logo lub sponsora. Zapraszamy do kontaktu.

 

Upominki świąteczne

Potrzebujesz prezentów firmowych dla swoich klientów? Zajmiemy się przygotowaniem upominków, znakowaniem opakowania,  a także konfekcjonowaniem, pakowaniem i wysyłką, bezpośrednio do Twoich klientów. Prezenty mogą być wzbogacone o dedykowaną kartkę, a paczka oznaczona Twoim logotypem!

GADŻETY REKLAMOWE i UPOMINKI FIRMOWE Z LOGO –

Potrzebujesz atrakcyjnego upominku dla swoich klientów, ale nie masz pomysłu? Daj nam znać, a my wybierzemy dla Ciebie coś, co spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy w ofercie ponad 20 000 pozycji gadżetów reklamowych. Jeśli poszukujesz atrakcyjnego gadżetu, wraz z projektem i wykonaniem znakowania – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń lub napisz
i opowiedz nam o Twoim nowym pomyśle!

Najczęsciej zamawiane

Najczęsciej zamawiane

© 2023 Pracownia4u