GADŻETY REKLAMOWE


Długopisy
reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór długopisów, obejmujący kilkaset modeli, do których dopasujemy odpowiednią technikę znakowania. Oferujemy także eleganckie pióra, doskonałe na prezenty firmowe, oraz ekologiczne długopisy wykonane z papieru. Dodatkowo, posiadamy długopisy z końcówką typu touch, która pełni funkcję rysika do ekranów dotykowych, smartfonów i tabletów.

 

Pendrive karta z nadrukiem

Pendrive’y typu karta to niezwykle praktyczne urządzenia, które charakteryzują się prestiżowym wyglądem. Możemy zadrukować je w pełnej gamie kolorów, co daje wiele możliwości personalizacji. Ich kompaktowy rozmiar pozwala na wygodne przechowywanie w portfelu, a w damskiej torebce łatwo je odnaleźć.

 

Torby reklamowe

Zapewniamy szeroki wybór torb reklamowych w różnych formatach z personalizowanym logo. Realizujemy zlecenia na torby papierowe oraz bawełniane. Torby reklamowe stanowią doskonały dodatek do prezentów dla Twoich klientów. Ponadto, przyjmujemy zamówienia na opakowania i pudełka. 

 

Smycze reklamowe

Wydrukujemy dla Ciebie smycze reklamowe najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz smycze o różnej szerokości, z ciekawymi opcjami wykończenia. Możemy umieścić Twoje logo lub logo sponsora na smyczy reklamowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz
i opowiedz nam o Twoim nowym pomyśle!

Najczęsciej zamawiane

Najczęsciej zamawiane

© 2023 Pracownia4u