Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa dla Ciebie

Twoja strona internetowa potrzebuje projektu, który zostanie
zaprojektowany specjalnie dla niej, aby umożliwić i ulepszyć podróż użytkownika. jako eksperci łączymy wiedzę i  doświadczenie, aby tworzyć projekty zapewniające wyniki. Posiadanie strony internetowej może mieć wiele korzyści, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Oto kilka powodów, dlaczego warto posiadać stronę internetową:

1. Dostępność: Strona internetowa jest dostępna 24/7, co oznacza, że ​​klienci i osoby odwiedzające witrynę mogą uzyskać informacje i dokonywać zakupów w dogodnym dla siebie czasie.

2. Dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów: Posiadanie strony internetowej umożliwia dotarcie do większej liczby osób niż tradycyjne metody reklamy. Dzięki niemu można dotrzeć do potencjalnych klientów na całym świecie.

3. Budowanie wizerunku: Strona internetowa może pomóc w budowaniu wizerunku firmy lub osoby prywatnej, wyświetlając jej specjalizacje, umiejętności, referencje itp.

4. Łatwe wyszukiwanie w sieci: Posiadanie strony internetowej pozwala na łatwe znalezienie jej w wynikach wyszukiwania w internecie, co zwiększa jej widoczność i zasięg.

5. Zwiększenie sprzedaży: Strona internetowa może pomóc w zwiększeniu sprzedaży poprzez łatwe dokonywanie zakupów online, a także poprzez umieszczenie informacji o produktach i usługach.

6. Komunikacja z klientami: Strona internetowa umożliwia szybką i łatwą komunikację z klientami poprzez formularze kontaktowe, czaty online lub kanały społecznościowe.

7. Dostępność informacji: Strona internetowa może udostępniać klientom wiele informacji, takich jak godziny otwarcia, ceny, opisy produktów, itp.

8. Konkurencyjność: W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej jest już normą, a brak jej może sugerować, że firma lub osoba prywatna nie nadążają za konkurencją.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

  • strony wizytówki jednozakładkowe i wielozakładkowe,
  • strony dla firm,
  • strony dla instytucji publicznych i urzędów (strony zgodne ze standardem WCAG 2.1),
  • strony produktowe / strony z katalogiem produktów,
  • landing pages,
  • strony prywatne / blogi.
  • domenę internetową
  • certyfikat SSL dla domeny
  • hosting dla strony www

 Jak pracujemy?

Analiza i specyfikacja

Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby, tematykę serwisu oraz specyfikę branży, w której działasz. Opowiedz nam o nim, a my stworzymy zarys projektu oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Przygotowanie projektu

Stworzymy projekt docelowego wyglądu strony biorąc pod uwagę Twój system identyfikacji wizualnej oraz Twoje pomysły.

Programowanie

Layout graficzny wdrożymy na serwer. Stronę internetową możemy zainstalować na Twoim serwerze lub skonfigurować nowy serwer z pocztą i domeną.

Prosta edycja strony

Tworzymy strony oparte o sprawdzone technologie i systemy CMS. Dzięki czemu strona jest później prosta w aktualizacji.

Umieszczenie strony na serwerze

Wykonaną stronę możemy zainstalować na Twoim serwerze lub skonfigurować nowy serwer z pocztą i domeną.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy w aktualizacji strony doraźnie lub na stałe? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - zakres współpracy ustalamy indywidualnie.

Skup się na tym, co ważne dla Twojego biznesu.

My zadbamy o Twój wizerunek online.
Creta Pro

Branding Solutions

Read more
Prezzio

Application development

Read more
La Domio

General concept

Read more

Zadzwoń lub napisz
i opowiedz nam o Twoim nowym pomyśle!

Najczęsciej zamawiane

Najczęsciej zamawiane

© 2023 Pracownia4u